Джоковичу підкорилось унікальне досягнення на турнірах Grand Slam

Серб - на вершині світового тенісу.
29 серпня, 12:28
Новак Джокович  / Getty Images
Новак Джокович / Getty Images

Сербський тенісист Новак Джокович впевнено стартував на US Open, обігравши свого співвітчизника Ласло Дьєре у другому раунді змагань -  (6:4, 6:4, 2:0 (відмова).

Завдяки цій перемозі легендарному сербу підкорилось унікальне досягнення. Тепер на його рахунку є 90 або більше виграшних матчів на всіх турнірах Grand Slam. Він виграв 94 поєдинки на Australian Open, 96 - на Ролан Гаррос і 97 - на Вімблдоні.

Варто зазначити, що Джокович завоював 4 титули на US Open, програвши при цьому шість фіналів.

Нагадаємо, у третьому колі змагань Новак Джокович зустрінеться з представником Австралії Алєксєєм Попиріним.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Новак Джокович