Швеція виграла жіночу естафету в Контіолагті, Україна - остання серед тих, хто фінішував

Українські біатлоністки непогано відстрілялися, але мали серйозні проблеми зі швидкістю.
2022 г., 1 грудня, 16:28
Збірна Швеції виграла жіночу естафету / Getty Images

У четвер, 1 грудня, у фінському Контіолагті відбулася жіноча естафета у рамках першого етапу Кубка світу з біатлону.

Перемогу за підсумками естафетної гонки із результатом 1:14:59,8 святкували шведські біатлоністки. Друге місце посіла команда Німеччини (+28,1), а замкнули трійку норвезькі спортсменки (+31,5).

Збірна України у складі Дар'ї Блашко, Анни Кривоніс, Олени Білосюк та Ірини Петренко продемонструвала непогану стрільбу, але мала серйозні проблеми зі швидкістю проходження дистанції. У підсумку українські біатлоністки посіли останнє, 15-те, місце серед команд, що фінішували, поступившись шведським переможницям майже вісьмома хвилинами (+7:53,1).

Болгарія зійшла з дистанції як кругова команда, а Румунія не фінішувала.