Сімон виграла гонку переслідування на першому етапі Кубка світу, Кривонос - 49-а

Українські біатлоністки не змогли потрапити до залікової зони.
2022 г., 4 грудня, 15:58
Жулья Сімон / Getty Images

У неділю, 4 грудня, у фінському Контіолагті гонкою переслідування у жінок завершився перший етап Кубка світу з біатлону.

Закривши всі мішені, перемогу в гонці з результатом 31:13.0 здобула француженка Жулья Сімон, яка була лише 16-ю в спринті.

Друге місце також із бездоганною стрільбою посіла італійка Доротея Вірер, відставши від лідерки на 11.9 секунди. Замкнула трійку призерок із одним промахом шведка Ельвіра Еберґ (+21.7).

Україна в гонці була представлена двома біатлоністками, які не змогли потрапити до залікової зони. Найкращий результат серед них продемонструвала Анна Кривонос, яка з трьома промахами фінішувала 49-ю, поступившись переможниці понад п'ятьма хвилинами. Дар'я Блашко показала найгіршу швидкість на дистанції та стала 59-ю.