Норвезькі біатлоністи зайняли весь п'єдестал у масстарті в Ансі, Прима - передостанній

До вашої уваги результати чоловічої гонки на третьому етапі Кубку світу.
2022 г., 18 грудня, 14:02
Йоганнес Дале / Getty Images

У неділю, 18 грудня, в заключний день третього етапу Кубку світу з біатлону в Ансі відбувся чоловічий масстарт.

Перемогу, яка стала для нього першою в сезоні, здобув норвезький біатлоніст Йоганнес Дале. На фінішному колі він на 0,3 секунди випередив свого співвітчизника Стурлу Легрейда. Замкнув трійку призерів ще один представник Норвегії Йоганнес Бьо, поступившись лідерові 10,6 секунди.

Єдиним представником України в масстарті був Артем Прима, який із шістьма промахами під час стрільби посів передостаннє, 29-е, місце. Відставання від переможця склало 3:12,2 хвилини.