Ганна Еберг - чемпіонка світу в індивідуальній гонці, Джима замкнула четвертий десяток

До вашої уваги результати чергового старту на світовій першості з біатлону в Обергофі.
2023 г., 15 лютого, 17:10
Ганна Еберг / Getty Images

У середу, 15 лютого, у німецькому Обергофі в рамках чемпіонату світу-2023 з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів.

Золоту медаль світової першості в індивідуальному старті з одним промахом, якого вона припустилася ще на першому вогневому рубежі, виборола шведська спортсменка Ганна Еберг, подолавши дистанцію за 43:36.1.

Другою фінішувала ще одна представниця Швеції Лінн Перссон, яка з ідеальною стрільбою все ж поступилася співвітчизниці десятьма секундами. Третій результат, не закривши одну мішень, продемонструвала італійка Ліза Віттоцці, програвши переможниці 28 секунд.

Найкращий результат у складі української команди показала Юлія Джима. Українка успішно пройшла перший вогневий рубіж, але провалилася на другому, не закривши три мішені. Загалом із п'ятьма промахами вона завершила гонку на 40-й позиції.

Любов Кип'яченкова й Анна Кривонос дебютували на чемпіонаті світу. Перша з вісьмома незакритими мішенями фінішувала на 82-му місці, а друга із шістьма промахами - на 85-му.

Анастасія Меркушина, яка також мала стартувати, пропустила індивідуальну гонку та готуватиметься до одиночної змішаної естафети.