Йоганнес Бьо без проблем виграв гонку переслідування у Нове Место, троє українців - у заліковій зоні

Норвезький біатлоніст після Малого кришталевого глобуса у спринті достроково завоював нагороду і в пасьюті.
2023 г., 4 березня, 15:29
Йоганнес Бьо / Getty Images

У суботу, 4 березня, у рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове Место відбулася чоловіча гонка переслідування.

Переможець попередньої спринтерської гонки Йоганнес-Тінґнес Бьо зберіг перше місце і в пасьюті. Беззаперечний лідер нинішнього сезону, незважаючи на два промахи, без проблем вкотре став найкращим на дистанції, що дозволило йому після дострокового Малого кришталевого глобусу в спринті здобути аналогічну нагороду в заліку гонок переслідування. Цьому ще й посприяла відмова від старту його співвітчизника Стурли Легрейда.

Слідом за переможцем, як і в минулій гонці, з одним промахом фінішував його брат Тар'єй Бьо, який програв лідеру більше ніж пів хвилини. Третє місце із п'ятьма незакритими мішенями посів шведський біатлоніст Мартін Понсілуома.

Найкращим у складі збірної України та єдиним, хто зумів покращити свою позицію порівняно зі спринтом, де він був 43-м, став Богдан Цимбал. Український біатлоніст із трьома промахами піднявся на 31-е місце.

Богдан Цимбал
Богдан Цимбал / Джерело: Getty Images

Антон Дудченко та Артем Прима продемонстрували регрес, особливо перший, після спринтерської гонки, фінішувавши на 38-й (після 17-ї) та 39-й (після 35-ї) позиціях відповідно. Хоча обидва також потрапили до залікової зони.

Дмитро Підручний, який мав брати участь у гонці переслідування, не стартував, отримавши відпочинок.