Йоганнес Бьо завершив сезон впевненою перемогою у масстарті в Голменколлені

У Норвегії відбулася заключна чоловіча гонка Кубка світу з біатлону.
2023 г., 19 березня, 14:32
Йоганнес Бьо / Getty Images

У неділю, 19 березня, у рамках дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Голменколлені відбувся масстарт у чоловіків.

Переможцем гонки став беззаперечний лідер цього сезону Йоганнес Тінґнес Бьо, який записав на свій рахунок рекордний 19-й тріумф у сезоні. Окрім того, норвезький домінатор виграв усі три старти домашнього етапу, раніше святкувавши успіх у спринті та гонці переслідування.

У масстарті переможець особистого заліку Кубка світу, навіть незважаючи на два промахи на вогневих рубежах, випередив на фініші на 26 секунд швейцарця Нікласа Хартвега, який відстрілявся ідеально.

Третім також без промахів гонку завершив ще один норвежець Ветле Шостад Крістіансен, завоювавши Малий кришталевий глобус у масстартах.

Українські біатлоністи у масстарт у Голменколлені не відібралися.