Україна завершила змішану естафету в Естерсунді у топ-10, переможець - Франція

У Швеції відбулася друга гонка нового біатлонного сезону.
2023 г., 25 листопада, 17:48
Артем Прима / Getty Images

У суботу, 25 листопада, у шведському Естерсунді в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону відбулася змішана естафета.

Переможцем гонки з результатом 1:09:09,9 стала Франція. Друге місце посіла Норвегія, а замкнула трійку призерів Італія.

Україну в змішаній естафеті представляли Артем Прима, Антон Дудченко, Ірина Петренко та Христина Дмитренко. Українська команда, використавши шість додаткових набоїв, прийшла до фінішу на восьмій позиції.

8. Україна (0+6) +3:37,2

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати всіх гонок Кубка та чемпіонату світу з біатлону у сезоні-2023/24.