Бреза-Буше перемогла попри два промахи, українки поза ТОП-20

Для наших біатлоністок спринт в Обергофі обернувся невдачею.
5 січня, 16:55
Жюстін Бреза-Буше / Getty Images

У рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону відбувся жіночий спринт у німецькому Обергофі.

Перемогу в гонці здобула француженка Жустін Бреза-Буше. Спортсменка допустила два промахи під час стрільби, але завдяки своїй швидкій їзді все одно змогла залишити своїх суперниць позаду з результатом 22:43,0

Німкеня Франсішка Пройс, яка фінішувала другою, програла Бреза-Буше 4,4 секунди, а відразу слідом за Пройс приїхала до фінішу ще одна француженка Софі Шово, яка замкнула трійку лідерів.

Що стосується українок, то для наших біатлоністок спринт виявився невдалим. Найкращий результат показала Анастасія Меркушина, яка проїхала дистанцію за 24:28,1, однак, цього вистачило лише для того, щоб посісти 27 позицію.

Юлія Джима розташувалася на 32 місці, Христина Дмитренко фінішувала на 38 сходинці, Ірина Петренко та Любов Кип'яченкова закінчили на 70 і 75 місцях відповідно.