Віттоцці виграла Малий кришталевий глобус в індивідуальних гонках Кубка світу

Італійська біатлоністка здобула третю нагороду в кар'єрі та другу поспіль.
1 березня, 17:52
Ліза Віттоцці / Getty Images

Італійка Ліза Віттоцці стала володаркою Малого кришталевого глобуса у заліку індивідуальних гонок Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Італійська спортсменка виграла індивідуальну гонку в Естерсунді, фінішувала 16-ю в Антгольц-Антерсельві та стала четвертою в Голменколлені.

В особистому заліку Віттоцці набрала 165 очок, випередивши норвежку Інгрід Тандреволд (155) та німкеню Ванессу Фойт (150).

Найкращою серед українських біатлоністок у заліку індивідуальних гонок стала Ірина Петренко, яка посіла 26-е місце. Анастасія Меркушина стала 28-ю, Юлія Джима - 43-ю, Христина Дмитренко - 60-ю, а Анна Кривонос - 69-ю.

Зазначимо, що для Віттоцці цей Малий кришталевий глобус в "індивідуалках" став третім у кар'єрі та другим поспіль.

У загальному заліку нинішнього Кубка світу італійка посідає третє місце.

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати всіх гонок Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.