Україна фінішувала сьомою у жіночій естафеті Кубка світу, перемогу здобула Норвегія

Українські біатлоністки провели непогану гонку, яка могла скластися ще краще.
9 березня, 22:39
Юлія Джима / Getty Images

У суботу, 9 березня, у Солт-Лейк-Сіті (США) продовжився восьмий етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Цього разу на трасі відбулася жіноча естафета. Збірну України представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Христина Дмитренко та Ірина Петренко.

Стартувавши з восьмого місця, українки проявили дивовижну стабільність. Але цю стабільність не можна назвати 100% поганою або 100% хорошою.

На перших п'ятьох вогневих рубежах біатлоністки допускали по одному промаху, який закривали одним додатковим патроном. За такої тенденції Україна примудрилася посідати шосте місце.

Тенденцію перервала Дмитренко під час своєї другої стрільби, видавши п'ять із п'яти. Цю позитивнішу традицію підхопила Петренко, яка продовжувала утримувати шостий рядок.

За темпом Ірина програла Лу Жанмонно та Анамарії Лампич, які скинули українку на восьме місце. Під час останньої стрільби повернулася тенденція на один промах та один патрон.

Але Лампич пішла на два штрафні кола, що відкрило для Петренко шлях до сьомого місця.

Попереду в боротьбу за перемогу між Норвегією та Німеччиною увірвалася Чехія. Однак Люція Харватова провалила останню стрільбу і пішла на два штрафні кола, що позбавило Чехію потенційних медалей.

У підсумку перемогу здобула збірна Норвегії, яка випередила збірну Німеччини на 17 секунд. Третє місце забрала збірна Швеції.

Кубок світу з біатлону, Солт-Лейк-Сіті (США)
Жіноча естафета

1. Норвегія (0+5) 1:04:15.5
2. Німеччина (0+7) +17.2
3. Швеція (0+10) +42.0
...
7. Україна (0+6) +2:17.8

Незабаром на трасі відбудеться чоловічий спринт. Гонка розпочнеться о 00:05 за київським часом.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх перегонів Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!