Жанмонно виграла останній жіночий мас-старт сезону, Джима фінішувала поза ТОП-20

Біатлонний сезон для жінок завершився невдалим виступом українки у Канаді.
17 березня, 20:02
Юлія Джима / Getty Images

У неділю, 17 березня, у канадському Кенморі в рамках останнього етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24 відбувся жіночий мас-старт.

Від України в гонці брала участь лише Юлія Джима, яка стартувала 21-ою.

За підсумками першої стрільби українка видала п'ять із п'яти, піднявшись на 14-те місце. Однак потім вона поступово промахувалась і до фінішу вона прийшла з чотирма промахами. Такий виступ дозволив Джимі посісти 23 місце.

Перемогу в мас-старті здобула Лу Жанмонно, яка допустила лише один промах. Срібну медаль здобула Яніна Хеттіх-Вальц, а "бронза" відійшла Жілонн Гігонна.