Будівельник примудрився програти майже виграний матч та вилетів із Ліги чемпіонів

Український клуб розслабився у фінальній чверті, за що поплатився.
2022 г., 23 вересня, 22:13
Бамберг - Будівельник / fbu.ua

У п'ятницю, 23 вересня, у рамках 1/2 фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА з баскетболу зустрічалися німецький Брозе Бамберг та український Будівельник.

Перша чверть пройшла дуже при рівній грі, проте на один бал попереду опинилися господарі поля, що український клуб виправив у другій 10-хвилинці, вийшовши вперед на 7 очок.

Брозе зумів відіграти пару балів у третій чверті (23:19), залишивши всі питання щодо переможця на вирішальні 10 хвилин.

У дуже напруженій грі команди постійно перетягували на себе ковдру, проте Будівельник примудрився за кілька секунд до кінця упустити перемогу, а сам матч перевівся в овертайм.

У додаткові 5 хвилин сильнішою виявилася команда з Німеччини, обігравши українську з перевагою у три бали.

Брозе Бамберг - Будівельник - 97:94 (19:18, 15:23, 23:19, 25:22, 15:12)

Брозе Бамберг: Белл, Райт-Формен, Бохачик, Чачашвілі, Зенгфельдер, Блант, Буліч, Рівес, Янг, Вольрат, Гекман, Каріанаускас.

Будівельник: Барбер, Близець, Бобрів, Грант, Гудвін, Тиртішник, Берхейнмескел, Браун, Грицак, Крутоус, Маяускас, Тихонов.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: баскетбол Будівельник