Плей-оф НБА: Бостон в овертаймі вирвав перемогу над Індіаною

Хоча спочатку "кельти" були близькими до того, щоб програти поєдинок на своєму майданчику в основний час.
22 травня, 07:46
Джейсон Тейтум та Аарон Несміт / Getty Images

У ніч проти середи, 22 травня, стартувала фінальна серія плей-оф Східної конференції НБА, в якій зійшлися Бостон та Індіана.

На початку матчу "кельтам" вдалося організувати ривок 14:2, який на завершення першої чверті практично повністю був нівельований гостями.

Цей сценарій повторився і в другій 12-хвилинці, лише з поправкою на те, що Пейсерс в результаті її виграли, а команди пішли на перерву за рівного рахунку 64:64.

Смішно, але після великої перерви команда Джо Маззулли знову відірвалася від суперника, цього разу на 13 очок, але вона знову не змогла втримати свою перевагу, що залишається головною проблемою команди ще з часів регулярного сезону.

Це призвело до того, що більшу частину четвертої чверті господарі поля програвали. А за 8,5 секунди до кінця матчу Бостон програвав 114:117.

І лише точний триочковий у виконанні Джейлена Брауна врятував фаворита протистояння від поразки в першій грі при своїх трибунах, перевівши гру в овертайм, де Селтікс змогли дотиснути опонента і довести справу до переможного кінця.

Найкращим гравцем зустрічі став зірковий форвард Бостона Джейсон Тейтум, який зібрав лінію з 36 очок, 12 підбирань, 4 передач і 3 перехоплення при 4 втратах.

Бостон - Індіана 133:128 ОТ (34:31, 30:33, 30:29, 23:24, 16:11)

Бостон: Тейтум (36 + 12 підбирань + 3 перехоплення), Холідей (28 + 7 підбирань + 8 передач + 3 перехоплення), Браун (26 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Вайт (15 + 6 підбирань + 9 передач), Хорфорд (15 + 6 підбирань + 3 блок-шоти) - старт; Прітчард (8), Корнет (5), Хаузер (0).

Індіана: Галібертон (25 + 10 передач + 3 перехоплення), Сіакам (24 + 12 підбирань + 7 передач), Тернер (23 + 10 підбирань), Несміт (14 + 6 підбирань), Нембхард (12 + 7 передач) - старт; Топпін (15), МакКоннелл (13), Шеппард (2), Джексон (0), Сміт (0).

Рахунок у серії 1-0

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів плей-оф НБА.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!