Зальцбург із мінімальним рахунком здолав Динамо Загреб

Хорвати могли вирвати нічию на останніх хвилинах, але їхній гол був скасований через офсайд.
2022 г., 5 жовтня, 21:55
Зальцбург - Динамо Загреб / Getty Images

У середу, 5 жовтня, на Ред Булл Арені відбувся матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому Зальцбург обіграв Динамо Загреб з рахунком 1:0.

Єдиний гол зустрічі був забитий у середині другого тайму. Господарі поля отримали право на 11-метровий, який успішно був реалізований Ноа Окафором.

Вже в доданий арбітром час Йосип Дрмич, здавалося, вирвав для своєї команди нічийний результат, але його взяття воріт було скасовано через офсайд.

Зальцбург - Динамо Загреб 1:0
Гол: Окафор, 71 (пен.).

Зальцбург: Кон - Дедич, Соле, Павлович, Ульмер (Вобер, 79) - Зайвальд, Капальдо, Чергорд, Сучич (Гурна-Дуат, 90+2) - Шешко, Окафор (Адаму, 79).

Динамо Загреб: Лівакович - Мохаррамі (Бочкай, 80), Перич, Шутало, Теофіль-Катрін (Дрмич, 76), Любічич - Адемі, Іванушец (Батуріна, 87), Мішич - Оршич (Шпікич, 80), Петкович.

Попередження: Петкович, Мозаррамі, Адемі.