Україна - Англія 1:1 відео голів та найкращих моментів матчу відбору ЧЄ-2024 09.09.2023

На футбольному полі у Польщі зустрілися дві найкращі команди групи С відбору Євро-2024.
2023 г., 9 вересня, 21:35
Україна - Англія / Getty Images

У суботу, 9 вересня, у польському Вроцлаві у рамках п'ятого туру групового етапу відбору чемпіонату Європи-2024 зустрілися збірні України та Англії.

У середині першого тайму "жовто-сині" зуміли вийти вперед: Юхим Конопля прострілив на 11-метрову позначку, куди набігав Олександр Зінченко. Гравець лондонського Арсеналу в дотик завдав результативного удару.

Але, на жаль, ще до перерви англійці зуміли відігратися. Гаррі Кейн спустився до центру поля, звідки закинув уперед на Кайла Вокера. Захисник прийняв м'яч і зблизька переграв Георгія Бущана.

За 45 хвилин другого тайму, що залишилися, жодна з команд так і не зуміла вирвати перемогу, що призвело до нічийного результату.