Назарина дебютував за збірну України у матчі з Англією

Ще один гравець може пишатися тим, що вдягнув на себе жовто-синю футболку в офіційному поєдинку.
2023 г., 9 вересня, 21:24
Єгор Назарина / УАФ

У польському Вроцлаві відбувся матч групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2024 між збірними України та Англії.

Зустріч завершилася нічиєю 1:1, голами у першому таймі відзначилися Олександр Зінченко та Кайл Вокер.

У складі збірної України відбувся дебют. На 90-й хвилині Михайло Мудрик отримав пошкодження та не зміг продовжити поєдинок.

Замість нього на полі з'явився Єгор Назарина, який встиг зіграти чотири хвилини. У підсумку хавбек Шахтаря зумів дебютувати під час першого ж свого виклику в розташування національної команди.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитись з відео голів матчу Україна – Англія.