Миколенко ризикує пропустити матч Евертона проти Лутона

Українець отримав пошкодження у нещодавньому переможному матчі кубка ліги.
2023 г., 28 вересня, 21:36
Віталій Миколенко / Getty Images

Лівий захисник Евертона Віталій Міколенко може пропустити наступний матч своєї команди, повідомляє The Athletic.

Український фуллбек зазнав пошкодження у матчі кубка ліги проти Астон Вілли (2:1). Епізод із пошкодженням стався у першому таймі – після перерви Миколенко на поле не виходив, його замінив Ешлі Янг.

Інформацію про пошкодження Віталія підтвердив головний тренер "ірисок" Шон Дайк, який заявив, що українець отримав забій, який може вивести його з ладу на деякий час. Гравець пройде обстеження, щоб оцінити ступінь пошкодження.

Наступний матч Евертон проведе у рамках АПЛ проти Лутон Таун на Гудісон Парк у суботу, 30 вересня. Стартовий свисток зустрічі пролунає о 17:00 за київським часом.

Нинішнього сезону Віталій Миколенко взяв участь у чотирьох матчах у всіх турнірах, не відзначившись ні результативними діями, ні попередженнями.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!