Айнтрахт - Баварія 3:3: огляд матчу і результат гри 06.10.2024

Франкфуртці вирвали нічийний результат у компенсований до поєдинку час.
Сьогодні, 20:40
Айнтрахт і Баварія зіграли внічию / Getty Images

У неділю, 6 жовтня, франкфуртський Айнтрахт приймав на своєму полі мюнхенську Баварію в рамках шостого туру німецької Бундесліги.

Суперники під час поєдинку почергово виходили вперед і відігрувалися, завершивши у підсумку протистояння результативною нічиєю 3:3.

Баварія відкрила рахунок у матчі на 15-й хвилині зусиллями Кім Мін Чже, на що Айнтрахт відповів результативними ударами Омара Мармуша та Уго Екітіке. Утім, на перерву команди пішли за паритету - у мюнхенців відзначився Дайот Упамекано.

У другій половині зустрічі "ротен" знову вийшли вперед зусиллями Майкла Олісе, проте переможний результат утримати не змогли - у компенсований до матчу час дубль оформив Мармуш.

Джерело: Getty Images

Баварія з 14 очками лідирує у турнірній таблиці Бундесліги, випереджаючи Лейпциг за додатковими показниками. Айнтрахт посідає третє місце, маючи у своєму активі 13 балів.