Греція - Україна 2:1: огляд матчу та результат гри 27.10.2023

На жаль, українські футболістки поступилися з тим самим рахунком, що й у попередніх двох зустрічах.
2023 г., 27 жовтня, 19:16
Жіноча збірна України / УАФ

У п'ятницю, 27 жовтня, відбувся матч третього туру жіночої Ліги націй, у якому зустрілися збірні України та Греції.

Обидві команди були аутсайдерами групи В3, програвши стартові поєдинки турніру. Таким чином, як мінімум, одна зі сторін повинна була гарантовано заробити перші очки.

І, на жаль, "жовто-сині" знову залишилися без очок - і знову через поразку з тим самим рахунком 1:2.

Хоча ця зустріч розпочалася дуже вдало для нашої команди. Вже на третій хвилині українки вийшли вперед завдяки голу у виконанні Яни Калініної.

Проте ще до перерви збірна Греції поновила паритет за рахунок результативного удару Елені Марку. А в середині другої половини Анастасія Спіридоніду забила другий гол грецького колективу і, як виявилось, принесла йому перемогу.

Після трьох турів збірна України посідає останнє місце свого квартету, не маючи у своєму активі жодного балу. Через кілька днів, 31 жовтня, українки матимуть шанс взяти реванш у Греції, яка піднялася на третє місце групи, заробивши три бали.

Греція - Україна 2:1
Голи: Марку, 36, Спірідоніду, 72 - Калініна, 3.

Греція: Насі - Патерна, Палама (Мораїту, 78), Сідіра, Мітку - Какамбукі, Марку, Саррі - Конгулі (Пападопулу, 15), Спірідоніду, Яннака.

Україна: Самсон - Корсун, Апанащенко, Шматко, Деркач - Гірін (Андрухів, 72), Панцулая, Петрик, Козлова (Кравчук, 46) - Овдійчук (Глущенко, 61), Калініна (Шайнюк, 46).

Попередження: Сідіра.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!