Інтер Маямі з дублем Суареса здобув розгромну перемогу в матчі МЛС

Кривцов провів поєдинок у запасі, а Мессі продовжує відновлюватися від травми.
1 вересня, 09:55
Луїс Суарес / Getty Images

У ніч на неділю, 1 вересня, Інтер Маямі в рамках регулярного чемпіонату МЛС зустрічався в гостях із Чикаго Файр.

Команда з Флориди, яка вже забезпечила собі раніше місце у плей-оф, лише зміцнила свої позиції на вершині турнірної таблиці Східної конференції, розгромивши суперника з рахунком 4:1.\

Після автоголу захисника Чикаго Файр у першому таймі героєм зустрічі у другій половині поєдинку став Луїс Суарес, який оформив дубль. Відразу після перерви уругваєць точно пробив у ближній нижній кут, а на 65-й хвилині замкнув простріл у центр штрафного майданчика від Жорді Альби.

Джерело: Getty Images

Чикаго один гол відіграв, але у компенсований час Інтер знову збільшив перевагу до розгромної.

Український захисник Сергій Кривцов провів весь матч на лаві запасних, а аргентинський лідер команди Ліонель Мессі продовжує відновлюватися після травми щиколотки.

Чикаго Файр - Інтер Маямі 1:4

Голи: Куціас, 82 - Салквіст, 25 (аг), Суарес, 46, 65, Тейлор, 90+3

Наразі Інтер Маямі продовжує лідирувати у турнірній таблиці Східної конференції, набравши 59 очок у 27 зіграних матчах.

Раніше повідомлялося, що Інтер Маямі у меншості обіграв Цинциннаті та першим вийшов у плей-оф МЛС.