Колишній гравець Української Прем'єр-ліги став чемпіоном світу

Колись представник чемпіонату України отримав собі у колекцію золоту медаль мундіалю.
2022 г., 18 грудня, 22:00
Алехандро Гомес / Getty Images

Футболісти збірної Аргентини знову підняли над головою кубок світу – для цього їм довелося у серії пенальті обіграти збірну Франції.

Серед тріумфаторів мундіалю в Катарі був гравець Севільї Алехандро Гомес.

Колишній гравець харківського Металіста останні три матчі "альбіселесте" провів на лаві запасних, оскільки отримав травму у грі 1/8 фіналу проти Австралії (2:1), через яку його замінили на 50-й хвилині.

На турнірі 34-річний півзахисник також зіграв 58 хвилин стартового поєдинку проти Саудівської Аравії (1:2).

Нагадаємо, що Алехандро "Папу" Гомес виступав у складі Металіста з серпня 2013 по вересень 2014 року, провівши за той рік 24 матчі, записавши на свій рахунок 4 голи та 6 результативних передач.