Французькі фанати освистали Ембііда під час матчу Сербія – США

Європейці ще не забудуть, що зірка Філадельфії вирішила виступати за американську команду.
29 липня, 16:08
Джоел Ембіід / Getty Images

У неділю, 28 липня, збірна США стартувала на баскетбольному турнірі Олімпіади-2024 матчем проти збірної Сербії.

І хоча ця зустріч завершилася розгромною перемогою американців із рахунком 110:84, Джоел Ембіід навряд чи може записати її собі в актив.

Зірковий бігмен Філадельфії вийшов у стартовому складі команди Стіва Керра. І з самого початку він був освистаний французькими фанатами, які не забули його "зраду" - гравець вирішив виступати за США, а не Францію.

До них приєдналися сербські вболівальники – протистояння Ембііда та Ніколи Йокича вийшло на олімпійський рівень.

При цьому вони не приховували своєї радості, коли баскетболіст промазав обидва штрафні кидки.

Через три хвилини після початку матчу Керр був змушений посадити Ембііда на лаву запасних.

У підсумку Джоел провів на паркеті трохи більше 11 хвилин, за які встиг набрати чотири очки та два підбирання при двох втратах і найгіршому у команді коефіцієнті корисності (-8).

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів баскетбольного турніру Олімпіади-2024.