Жіноча збірна України з пляжного футболу прикро поступилась Італії у Суперфіналі Євроліги

У матчі було забито лише один гол.
13 вересня, 07:35
Італія - Україна / beachsoccer.com

Національна збірна України з пляжного футболу серед жінок провела матч другого туру групового етапу Суперфіналу Євроліги, де зустрічалась з командою Італії.

Підопічні Юрія Клименка пропустили гол в середині першого тайму - італійки вразили ворота Анастасії Терех після розіграшу аута.

Збірна України мала перевагу у другому та третьому періодах - два рази італійок рятував каркас воріт, проте на жаль забити українським дівчатам не вдалося. Підсумковий рахунок у зустрічі 0:1.

Італія - ​​Україна 1:0

Гол: Педраса.

Варто зазначити, після двох поразок Україна втратила шанси на плей-оф Суперфіналу Євроліги, куди достроково кваліфікувались збірні Португалії та Італії. Українки поборються за 5-8 місця турніру

Нагадаємо, заключний матч групового етапу підопічні Юрія Клименка проведуть вже сьогодні, 13 вересня. Українки зійдуться зі збірною Чехії. Старт гри об 11:15 за київським часом.