Микитась та Михайленко - бронзові призери Європейських ігор-2023 з муай тай

Українські бійці поступилися у півфіналах, але все одно принесли нагороду у скарбничку нашої країни.
2023 г., 26 червня, 17:29

У понеділок, 26 червня, у Польщі відбулися півфінальні поєдинки з муай тай на Європейських іграх-2023.

В одному із півфіналів вагової категорії 60 кг виступив Владислав Микитась. Його опонентом став представник Туреччини Серчан Коц.

Бій вийшов дуже рівним, але, на жаль, саме Микитась виявився тим, хто програв - рахунок поєдинку 28:29.

Проте навіть такий результат дозволив Владиславу заробити бронзову медаль, яка допоможе Україні у загальному медальному заліку турніру.

У жіночому півфіналі (51 кг) на бій проти Роксани Даргель із Польщі вийшла Анастасія Михайленко. І так само, як і у випадку з Микитасем, українка в рівному поєдинку поступилася своїй опонентці з рахунком 28:29. Але це все одно принесло їй "бронзу".

Варто також зазначити, що ще в одному півфіналі іншої вагової категорії 67 кг) Ігор Любченко переміг Свена Лінуса Біландера з рахунком 30:27 і завоював право поборотися за золоту медаль.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитись з розкладом та результатами змагань Європейських ігор-2023, у яких беруть участь українські спортсмени.