Цуренко: Коли не вистачає сил у матчі, нагадую собі, що я з України
![Леся Цуренко / Getty Images Леся Цуренко / Getty Images](https://isport.ua/i/72/76/15/0/7276150/image_main/6510a8dc93ce5377bd15b258489ee537-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
У п'ятницю, 7 липня, в рамках третього раунду жіночої сітки Вімблдона третя ракетка України Леся Цуренко у надважкому матчі обіграла Ану Богдан 4:6, 6:3, 7:6 (18).
Усього на корті тенісистки провели 3 години 30 хвилин - все через третій сет, який дійшов до тай-брейку, де українка перемогла 20:18.
Після такого важкого тріумфу 34-річна українка розповіла, які проблеми вона зазнавала до цієї зустрічі та що змушує її рухатися вперед.
"Із самого ранку в мене був головний біль. Можливо, через сильну спеку сьогодні порівняно з минулими днями. Далі почалися судоми в усьому тілі: у другому сеті - у руках, а в третьому - вже і руках, і ногах", - цитує Цуренко BTU.
"Після матчу я теж не могла встати і нормально підійти потиснути руку, тому що в мене звело ногу. У якийсь момент я просто боялася встати, щоб мене не звело. Але після матчу, на щастя, вдалося уникнути продовження цього стану, тому що буває так, що ще хвилин 40 це може тривати".
![](https://isport.ua/i/72/76/15/0/7276150/gallery/797b02d408f1f7698f4c555cef841f98-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_700.jpg)
"У деяких моментах матчів, коли вже зовсім немає сил, я собі нагадую, що я з України. І це мені надає сил. Я кажу собі, я маю виграти не тільки для себе, а й для всієї країни. І це справді так".
У 1/8 фіналу турніру Леся Цуренко зіграє проти американки Джесікі Пегули. Матч відбудеться у неділю, 9 липня.
Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів жіночої сітки Вімблдону.