Українці показали найкращий результат сезону в чоловічій естафеті в Рупольдингу, перемогли норвежці

До вашої уваги підсумки гонки на п'ятому етапі Кубку світу з біатлону.
2023 г., 13 січня, 16:44
Антон Дудченко / Getty Images

У п'ятницю, 13 січня, у німецькому Рупольдингу відбулася чоловіча естафета у рамках п'ятого етапу Кубку світу з біатлону.

Перемогу на дистанції 4 по 7,5 км святкували норвезькі біатлоністи, які використали сім додаткових набоїв і, незважаючи на один штрафний круг, прийшли до фінішу першими із впевненим запасом.

Другими завершили гонку німецькі спортсмени із відставанням від лідера в 20,1 секунди. Замкнули трійку призерів французи.

Збірна України у складі Артема Прими, Дениса Насика, Богдана Цимбала та Антона Дудченка продемонструвала в естафеті найкращий результат нинішнього сезону. Українська команда використала сім додаткових патронів та фінішувала на шостій позиції, поступившись лідерам 2:06.8 хвилини.