Йоганнес Бьо виграв масстарт у Рупольдингу, ще три норвежці фінішували слідом за переможцем

До вашої уваги результати чоловічої гонки на п'ятому етапі Кубку світу з біатлону.
2023 г., 15 січня, 14:25
Йоганнес Бьо / Getty Images

У неділю, 15 січня, у заключний день п'ятого етапу Кубку світу з біатлону в німецькому Рупольдингу відбувся масстарт серед чоловіків.

Перемогу на дистанції 15 км, незважаючи на два штрафні кола, здобув лідер загального заліку цього сезону Йоганнес Бьо (36:12.0).

На останньому колі переможець випередив свого партнера по збірній Норвегії Ветле Крістіансена на 19 секунд. На п'єдесталі їм компанію склав ще один норвежець Стурла Легрейд (+35.3). Окрім того, четвертим у гонці фінішував брат лідера Тар'єй Бьо (+36.4).

Зазначимо, що українські біатлоністи в масстарт не відібралися.