Віттоцці виграла останній у сезоні жіночий спринт, дві українки - у заліковій зоні

У канадському Кенморі стартував заключний етап Кубка світу з біатлону.
14 березня, 19:59
Ліза Віттоцці / Getty Images

У четвер, 14 березня, у канадському Кенморі відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках останнього етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Перемогу на дистанції з ідеальною стрільбою святкувала італійка Ліза Віттоцці, яка прийшла до фінішу з результатом 19:38.2 хвилини.

Другою та третьою за підсумками гонки також без жодного промаху на вогневих рубежах стали француженка Лу Жанмонно та швейцарка Лена Гекі-Гросс відповідно.

Найкращий результат в останньому в сезоні спринті серед українських біатлоністок продемонструвала Юлія Джима, яка без промахів фінішувала на 22-й позиції. Також до залікової зони потрапила Ірина Петренко.

За межами топ-40 гонку завершили Христина Дмитренко та Анастасія Меркушина, а Анна Кривонос не вийшла на старт.