Тандреволд завоювала Малий кришталевий глобус у спринтах Кубка світу

Лідерка загального заліку також стала найкращою в окремій дисципліні.
14 березня, 21:00
Інгрід Тандреволд / Getty Images

Норвежка Інгрід Ландмарк Тандреволд стала володаркою Малого кришталевого глобуса у заліку жіночих спринтерських гонок Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Попри лише 17-е місце в останньому в сезоні спринті в канадському Кенморі, норвезька біатлоністка з 418 очками зберегла першу позицію у списку, випередивши на вісім балів Жюстін Бреза-Буше з Франції.

Тандреволд виборола свій другий Малий кришталевий глобус у кар'єрі після перемоги у заліку масстартів у сезоні-2020/21.

Найкращою серед українських біатлоністок у заліку спринтів цього сезону стала Юлія Джима, яка посіла 27-е місце.

61. Христина Дмитренко (Україна) - 17

Нагадаємо, що Тандреволд зараз лідирує в загальному заліку Кубка світу, маючи перевагу в сім очок над італійкою Лізою Віттоцці.

На ISPORT доступні календар і результати всіх гонок Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.