Гоффенгайм - Динамо 2:0: огляд матчу та результат гри 03.10.2024

Кияни зазнали другої поразки поспіль у рамках Ліги Європи.
Вчора, 21:40
Адам Гложек / Getty Images

У четвер, 3 жовтня, на Вірзоль-Рейн-Неккар Арена відбувся матч другого туру основної частини Ліги Європи, в якому Динамо прибуло в гості до Гоффенгайма.

Судячи з того, що можна було побачити у виконанні українського клубу під час першого тайму, можна сказати, що кияни зробили деякі висновки після розгромної поразки від Лаціо (0:3).

"Біло-сині" не чекали, коли їм заб'ють три голи, щоб почати грати. Але, на жаль, це їм все одно мало чим допомогло.

У середині першої половини гри господарі поля вийшли вперед завдяки голу Адама Гложека, який на самоті перебував перед воротами Георгія Бущана.

Загалом, Гоффенгайм створив багато хороших моментів, але подвоїти перевагу команді Пеллегріно Матараццо вдалося лише після перерви.

І знову відзначився Гложек! Цього разу чеський форвард прорвався лівим флангом, обігрався в стіночку з одноклубником і завдав удару з-за меж штрафного - Бущан не врятував свою команду.

Після цього німці продовжили грати за рахунком, а українці спробували відігратися, але все було марно - суддя зафіксував перемогу Гоффенгайма з рахунком 2:0.

Динамо зазнало другої поразки поспіль, яка не підвищує шанси клубу на вихід у плей-оф Ліги Європи.