Новосад виборола для України другу медаль на чемпіонаті світу з лижної акробатики

Українська спортсменка стала бронзовою призеркою світової першості.
2023 г., 23 лютого, 12:44
Анастасія Новосад / Getty Images

У четвер, 23 лютого, були розіграні медалі в жіночій лижній акробатиці на чемпіонаті світу-2023 з фрістайлу та сноуборду, який цими днями триває у грузинському Бакуріані.

У фінал змагань за підсумками кваліфікації вийшли дві українки Анастасія Новосад та Ольга Полюк, але до суперфіналу, потрапивши до топ-6 із другим результатом, відібралася лише перша.

Вирішальний стрибок Новосад виконала на 82.84 бали, що дозволило їй стати бронзовою призеркою світової першості.

Українську спортсменку обійшли представниця Китаю Фанью Кон, яка стала переможницею, та австралійка Даніель Скотт.

Українка Полюк посіла дев'яте місце із результатом 66.15 бала.

Чемпіонат світу. Лижна акробатика
Жінки. Фінал

1. Фанью Кон (Китай) - 85.30
  2. Даніель Скотт (Австралія) - 83.84
  3. Анастасія Новосад (Україна) - 82.84

Для України ця медаль стала другою на чемпіонаті світу-2023. Раніше українська збірна у складі Анастасії Новосад, Олександра Окіпнюка та Дмитра Котовського стала третьою у командних змаганнях з лижної акробатики.