Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилась Польщі, але сенсаційно здолала Португалію на Євро-2024

Сьогодні, 1 вересня, дівчата проведуть завершальний матч групового етапу проти Англії.
1 вересня, 11:24
Збірна України з пляжного футболу / УАФ

Днями розпочалась Євроліга-2024 з пляжного футболу серед жінок, де представлена і наша національна команда. Українки потрапили в один квартет зі збірними Польщі, Португалії і Англії.

У першому матчі групового етапу Україна зустрічалась з представницями Польщі. Польські футболістки потужно почали і до 16-ої хвилини були попереду 2:0. Але згодом Олександра Скибіна скоротила відстань. Наші дівчата намагалися відігратися, проте у третьому таймі пропустили втретє.

Польща 3:1 Україна

Гол: Олександра Скибіна.

У другому матчі турніру збірна України зустрічалась з надпотужною збірною Португалії, яка грає на домашньому майданчику.   У середині другого тайму рахунок у грі неймовірним ударом зі штрафного відкрила Юлія Костюк. Але господарки на останній хвилині основного часу також заробили штрафний і зрівняли результат - 1:1. У серії пенальті виручила наша голкіперка Анастасія Терех, яка відбила два удари від португальських футболісток. А у наших забивали з точки Анастасія Кліпаченко, Сніжана Воловенко, Юлія Костюк та Ірина Дубицька.

Україна 1:1 Португалія (2-4 в серії пенальті)

Гол: Юлія Костюк.

Нагадаємо, завершальний матч групового етапу Євроліги наші дівчата проведуть сьогодні, 1 вересня. Збірна України о 14:45 зіграє проти національної команди Англії.