Віртуальний квиток - реальна допомога. Футбол - за відновлення України!

Компанія VBET Ukraine, Українська асоціація футболу та білетний сервіс TicketBox виступили організаторами збору коштів від продажу віртуальних квитків на матчі збірної України з футболу.
31 мая, 22:10

Всі зібрані кошти будуть перераховані на фандрейзингову платформу UNITED24, що є частиною глобальної ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Гроші будуть скеровані на один з основних напрямків ініціативи - Відбудову України. Це, зокрема: відновлення інфраструктури міст, будівництво мостів, доріг, водоканалів, теплоелектростанцій, шкіл, дитячих садків, університетів тощо.

Механіка спецпроєкту

Кожен, хто прагне долучитися до відновлення України і підтримати нашу футбольну збірну, може зробити свій внесок, придбавши віртуальний квиток однієї чи декількох категорії від 300 грн до 5000 грн, та отримати ексклюзивні бонуси від партнерів збірної України.

Важливо: віртуальний квиток не дає можливості відвідати матч.

Придбати віртуальні квитки та ознайомитися зі всіма їхніми категоріями і бонусами, можна тут за посиланням - https://glazgo.ticketsbox.com/ua/event/shotlandiya-ukrayina-online-pereglyad.html

Разом сильніші!


x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK