Ліга націй-2022/23: розклад та результати матчів

ISPORT представляє розклад та результати матчів Ліги націй УЄФА.
Сьогодні, 12:00
Ліга націй-2022/23: розклад та результати матчів / Getty Images
Ліга націй-2022/23: розклад та результати матчів / Getty Images

У середу, 1 червня, розпочнеться новий розіграш Ліги націй УЄФА сезону-2022/23, участь у якому також приймає збірна України.

Цього сезону "синьо-жовті" виступають у Лізі В, і потрапили до першої групи разом з Вірменією, Ірландією та Шотландією.

ISPORT пропонує ознайомитися з розкладом та результатами Ліги націй-2022/23.

Розклад та результати матчів

*всі матчі починаються о 21:45 за київським часом, якщо не вказано інше

ТУР 1

1 червня, середа

Група A4 : Польща – Уельс - 2:1

2 червня, четвер

Група B2 : Албанія – Росія* – матч скасовано
Група C4 : Грузія - Гібралтар - 4:0
Група C4 : Болгарія - Північна Македонія - 1:1
Група D2 : Естонія - Сан-Марино - 2:0
Група A2 : Іспанія – Португалія - 1:1
Група A2 : Чехія - Швейцарія - 2:1
Група B2 : Ізраїль – Ісландія - 2:2
Група B4 : Сербія - Норвегія - 0:1
Група B4 : Словенія - Швеція - 0:2
Група C2 : Кіпр – Косово - 0:2
Група C2 : Північна Ірландія – Греція - 0:1

3 червня, п'ятниця

Група C3 : Казахстан - Азербайджан - 2:0
Група D1 : Латвія – Андорра - 3:0
Група A1 : Хорватія – Австрія - 0:3
Група A1 : Франція - Данія - 1:2
Група A4 : Бельгія – Нідерланди - 1:4
Група C3 : Білорусь - Словаччина - 0:1
Група D1 : Ліхтенштейн - Молдова - 0:2

4 червня, субота

Група B1 : Вірменія – Ірландія - 1:0
Група A3 : Угорщина – Англія - 1:0
Група B3 : Фінляндія – Боснія та Герцеговина - 1:1
Група C1 : Литва - Люксембург - 0:2
Група А3 : Італія - Німеччина - 1:1
Група B3 Чорногорія – Румунія - 2:0
Група C1 : Туреччина - Фарерські острови - 4:0

21 вересня, середа

Група B1 : Шотландія – Україна 3:0

Учасники ліги A
Учасники ліги A / Джерело: UEFA.COM

ТУР 2

5 червня, неділя

Група D2 : Сан-Марино – Мальта .
Група C2 : Кіпр - Північна Ірландія - 0:0
Група C4 : Гібралтар – Північна Македонія - 0:2
Група A2 : Чехія - Іспанія - 2:2
Група A2 : Португалія - Швейцарія - 4:0
Група B4 : Сербія – Словенія - 4:1
Група B4 : Швеція - Норвегія - 1:2
Група C2 : Косово - Греція - 0:1
Група C4 : Болгарія - Грузія - 2:5

6 червня, понеділок

Група B2 : Ізраїль – Росія* – матч скасовано
Група D1 : Латвія – Ліхтенштейн – 1:0
Група A1 : Австрія – Данія - 1:2
Група A1 : Хорватія – Франція - 1:1
Група B2 : Ісландія – Албанія - 1:1
Група C3 : Білорусь – Азербайджан - 0:0
Група C3 : Словаччина - Казахстан - 0:1
Група D1 : Андорра - Молдова - 0:0

7 червня, вівторок

Група B3 : Фінляндія - Чорногорія - 2:0
Група A3 : Німеччина - Англія - 1:1
Група A3 : Італія - Угорщина - 2:1
Група B3 : Боснія та Герцеговина – Румунія - 1:0
Група C1 : Фарерські острови – Люксембург - 0:1
Група C1 : Литва - Туреччина - 0:6

8 червня, середа

Група A4 : Бельгія – Польща - 6:1
Група A4 : Уельс - Нідерланди - 1:2
Група B1 : Шотландія - Вірменія - 2:0
Група B1 : Ірландія - Україна - 0:1

Учасники ліги B
Учасники ліги B / Джерело: UEFA.COM

ТУР 3

9 червня, четвер

Група A2 : Португалія - Чехія - 2:0
Група A2 : Швейцарія - Іспанія - 0:1
Група B4 : Норвегія – Словенія - 0:0
Група B4 : Швеція - Сербія - 0:1
Група C2 : Греція - Кіпр - 3:0
Група C2 : Косово - Північна Ірландія - 3:2
Група C4 : Гібралтар – Болгарія - 1:1
Група C4 : Північна Македонія - Грузія - 0:3
Група D2 : Мальта – Естонія .

10 червня, п'ятниця

Група B2 : Росія - Ісландія - матч скасований
Група C3 : Азербайджан - Словаччина - 0:1
Група D1 : Молдова - Латвія - 2:4
Група A1 : Австрія - Франція - 1:1
Група A1 : Данія - Хорватія - 0:1
Група B2 : Албанія - Ізраїль - 1:2
Група C3 : Білорусь - Казахстан - 1:1
Група D1 : Андорра – Ліхтенштейн - 2:1

11 червня, субота

Група B1 : Україна – Вірменія - 3:0
Група B1 : Ірландія – Шотландія - 3:0
Група C1 : Фарерські острови – Литва - 2:1
Група A3 : Англія - Італія - 0:0
Група A3 : Угорщина - Німеччина - 1:1
Група A4 : Нідерланди – Польща - 2:2
Група A4 : Уельс - Бельгія - 1:1
Група B3 : Чорногорія - Боснія та Герцеговина - 1:1
Група B3 : Румунія - Фінляндія - 1:0
Група C1 : Люксембург - Туреччина - 0:2

Учасники ліги C
Учасники ліги C / Джерело: UEFA.COM

ТУР 4

12 червня, неділя

Група C2 : Північна Ірландія – Кіпр - 2:2
Група B4 : Норвегія – Швеція - 3:2
Група C4 : Грузія - Болгарія - 0:0
Група C4 : Північна Македонія – Гібралтар.
Група A2 : Іспанія – Чехія - 2:0
Група A2 : Швейцарія - Португалія - 1:0
Група B4 : Словенія - Сербія - 2:2
Група C2 : Греція - Косово - 2:0
Група D2 : Мальта - Сан-Марино - 1:0

13 червня, понеділок

Група B2 : Росія* – Албанія – матч скасовано
Група C3 : Казахстан - Словаччина - 2:1
Група C3 : Азербайджан - Білорусь - 2:0
Група A1 : Данія - Австрія - 2:0
Група A1 : Франція - Хорватія - 0:1
Група B2 : Ісландія – Ізраїль - 2:2

14 червня, вівторок

Група B1 : Вірменія – Шотландія 1:4
Група D1 Молдова – Андорра 2:1
Група A3 : Англія – Угорщина 0:4
Група A3 : Німеччина – Італія 5:2
Група A4 : Нідерланди – Уельс 3:2
Група A4 : Польща – Бельгія 0:1
Група B1 : Україна – Ірландія 1:1
Група B3 : Боснія та Герцеговина – Фінляндія 3:2
Група B3 : Румунія – Чорногорія 0:3
Група C1 : Люксембург – Фарерські острови 2:2
Група C1 : Туреччина – Литва 2:0
Група D1 Ліхтенштейн – Латвія 0:2

Учасники ліги D
Учасники ліги D / Джерело: UEFA.COM

ТУР 5

22 вересня, четвер

Група C3 : Казахстан - Білорусь 2:1
Група D1 : Латвія – Молдова 1:2
Група A1 : Хорватія – Данія 2:1
Група A1 : Франція – Австрія 2:0
Група A4 : Бельгія – Уельс 2:1
Група A4 : Польща – Нідерланди 0:2
Група C1 : Литва – Фарерські острови 1:1
Група C1 : Туреччина – Люксембург 3:3
Група C3 : Словаччина – Азербайджан 1:2
Група D1 : Ліхтенштейн – Андорра 0:2

23 вересня, п'ятниця

Група C4 : Грузія – Північна Македонія 2:0
Група D2 : Естонія – Мальта 2:1
Група A3 : Німеччина – Угорщина 0:1
Група A3 : Італія – Англія 1:0
Група B3 : Боснія та Герцеговина – Чорногорія 1:0
Група B3 : Фінляндія – Румунія 1:1
Група C4 : Болгарія – Гібралтар 5:1

24 вересня, субота

Група B2 : Ісландія – Росія* – матч скасовано
Група B1 : Вірменія – Україна 0:5
Група B4 : Словенія – Норвегія 2:1
Група C2 : Північна Ірландія - Косово 2:1
Група A2 : Чехія – Португалія 0:4
Група A2 : Іспанія – Швейцарія 1:2
Група B1 : Шотландія – Ірландія 2:1
Група B2 : Ізраїль – Албанія 1:0
Група B4 : Сербія – Швеція 4:1
Група C2 : Кіпр - Греція 1:0

Трофей Ліги націй УЄФА
Трофей Ліги націй УЄФА / Джерело: Getty Images

ТУР 6

25 вересня, неділя

Група D1 : Андорра – Латвія 1:1
Група D1 : Молдова – Ліхтенштейн 2:0
Група C3 : Азербайджан - Казахстан 3:0
Група C3 : Білорусь – Словаччина 1:1
Група A1 : Австрія – Хорватія 1:3
Група A1 : Данія – Франція 2:0
Група A4 : Нідерланди – Бельгія 1:0
Група A4 : Уельс – Польща 0:1
Група C1 : Фарерські острови – Туреччина 2:1
Група C1 : Люксембург – Литва 1:0

26 вересня, понеділок

Група A3 : Англія – Німеччина
Група A3 : Угорщина – Італія
Група B3 : Чорногорія – Фінляндія
Група B3 : Румунія – Боснія та Герцеговина
Група C4 : Гібралтар – Грузія
Група C4 : Північна Македонія – Болгарія
Група D2 : Сан-Марино – Естонія

27 вересня, вівторок

Група B2 : Росія* – Ізраїль – матч скасовано
Група A2 : Португалія – Іспанія
Група A2 : Швейцарія – Чехія
Група B1 : Ірландія – Вірменія
Група B1 : Україна – Шотландія
Група B2 : Албанія – Ісландія
Група B4 : Норвегія – Сербія
Група B4 : Швеція – Словенія
Група C2 : Греція - Північна Ірландія
Група C2 : Косово – Кіпр

*Збірна Росії виключена до подальшого повідомлення. Команда автоматично займе останнє місце у групі та буде знижена у класі.


Учасники Ліги націй

Ліга A

Група A1 : Франція, Данія, Хорватія, Австрія
Група A2 : Іспанія, Португалія, Швейцарія, Чехія
Група A3 : Італія, Німеччина, Англія, Угорщина
Група A4 : Бельгія, Нідерланди, Польща, Уельс

Ліга B

Група B1 : Україна , Шотландія, Ірландія, Вірменія
Група B2 : Ісландія, Росія (виключена), Ізраїль, Албанія
Група B3 : Боснія та Герцеговина, Фінляндія, Румунія, Чорногорія
Група B4 : Швеція, Норвегія, Сербія, Словенія

Ліга C

Група C1 : Туреччина, Люксембург, Литва, Фарерські острови.
Група C2 : Північна Ірландія, Греція, Косово, Кіпр
Група C3 : Білорусь, Азербайджан, Казахстан
Група C4 : Болгарія, Північна Македонія, Грузія, Гібралтар

Ліга D

Група D1 : Ліхтенштейн, Молдова, Андорра, Латвія
Група D2 : Мальта, Естонія, Сан-Марино


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK