Лунін в воротах, дебют Ігнатенка та хто замість Караваєва? Як Україна гратиме проти Ірландії

ISPORT намагається відгадати задумку Олександра Петракова на матч проти Ірландії.
8 июня, 10:30
Петраков роздумує над складом / коллаж Василь Войтюк
Петраков роздумує над складом / коллаж Василь Войтюк

Збірна України в рамках відбору до чемпіонату світу в тяжкому матчі поступилася команді Уельсу. Наступний поєдинок - зустріч в рамках Ліги націй проти Ірландії.

Головний тренер Олександр Петраков після матчу з валлійцями заявив, що проти Ірландії не гратиме жоден з тих гравців, які виходили в старті.

Більше того, вже напередодні він розповів, хто точно вийде на поле - це Сікан, Попов, Лунін та Ігнатенко. Тим не менше, головний тренер не сказав, чи будуть вони в стартовому складі.

Що ж, спробуємо розібратись, кого слід очікувати в старті.

Воротар

Тут немає причин не вірити Петракову, що вийде Лунін. Пятов та Різник отримували свій час в товариських матчах, а в воротаря Реалу, як би це не сумно було говорити, навіть більше ігрової практики в офіційних зустрічах за останні півроку, ніж в конкурентів.

Враховуючи, що цей матч офіційний, а тому замін буде тільки 5, ми навряд чи спостерігатимемо картину з заміною воротаря по ходу матчу.

Захист

У Петракова в розпорядженні достатньо центрбеків, а ось з фланговими гравцями все не так радісно. Миколенку є достойна заміна - Соболь, але Едуард підчепив якусь хворобу і яка його готовність зіграти, наразі не ясно.

На правому фланзі ситуація ще гірша. Коноплю відправили додому, а тому правий бек у нас тільки один - Караваєв. Та Петраков сказав точно - Олександр грати не буде. Скоріше за все тут ми побачимо Бондаря. По-перше, це лідер і головний помічник тренера на полі в складі чемпіонської команди U-20. По-друге, Валерій вже грав на цій позиції в складі збірної.

Якщо Соболь все ж зможе зіграти, в центрі ми маємо побачити Попова, а разом з ним чи то Качарабу, чи то Сироту. А ось в разі, якщо Едуард таки не з'явиться на полі, Сироту можуть відправити на лівий фланг.

Центр півзахисту

В збірній наразі один повноцінний дебютант та один, так би мовити - не повноцінний. Ігнатенко ще не грав за національну команду, приєднавшись до неї нещодавно, а ось Піхальонок зіграв двічі, ще й роззабивався, але в офіційному реєстрі в нього все ще 0 матчів за команду.

Чи ризикне Петраков випустити їх обох в старті?

Крім Данила та Олександра в складі є Сидорчук та Шапаренко, обидва виходили проти Уельсу на заміни, але навряд чи встигли сильно втомитися.

Лінія атаки

На три позиції на полі ми маємо чотири гравці серед тих, хто не грав з Уельсом. Це Артем Довбик, Данило Сікан, Олександр Зубков та Михайло Мудрик.

Лише Сікан не отримав жодної ігрової хвилини в матчах проти Шотландії та Уельсу, але виходив в спарингах на фланзі атаки, тому ми цілком можемо стати свідками гри цього хлопця одночасно з Довбиком.

Прогноз ISPORT

Лунін - Бондар, Попов, Качараба, Соболь - Шапаренко, Ігнатенко, Піхальонок  - Зубков, Сікан, Мудрик

Василь Войтюк

КЛЮЧЕВЫЕ СЛОВА: Сборная Украины

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK