Дубль Маліновського допоміг Аталанті перемогти Олімпіакос

Італійський колектив без жодних складнощів переміг на виїзді.
2022 г., 25 февраля, 06:00
Руслан Маліновський / Getty Images

У четвер, 24 лютого, італійська Аталанта здобула впевнену перемогу над Олімпіакосом у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Бергамаски відкрили рахунок на 40-й хвилині, а у другому таймі відзначився українець Руслан Маліновский. Не дивлячись на тяжкі думки через вторгнення Россії до України, він зміг забратися на цей поєдинок та двічі вразити ворота суперника.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Аталанти з рахунком 3:0. Таким чином, по сумі двох поєдинків Аталанта вийшла до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Олімпіакос – Аталанта – 0:3 (перший матч – 1:2)
Голи: Мехле, 40, Маліновський, 66, 69.

Олімпіакос: Вацлик – Манолас, Папастатопулос, Сіссе (Масурас, 46) – Лала (Ель-Арабі, 68), М. Камара, А. Камара, М'Віла (Врусай, 68), Рябчук – Соареш (Фадіга, 74), Оньєкуру (Вальбуена, 60).

Аталанта: Муссо – Толой, Демірал (Чіттадіні, 90), Ґімшиті – Хатебур, Де Роон, Фройлер, Мегле (Пеццелла, 83) – Маліновський (Міхейле, 84), Пессіна (Копмейнерс, 57) – Пашалич (Бога, 56).

Попередження: Сіссе, М'Віла, А. Камара – Толой.

Шановні співвітчизники! З ранку 24 лютого Україна зазнала удару с боку російської федерації. Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки. Слава Україні!