Чемпіонат Європи з водних видів спорту: Україна побореться за медалі у плаванні та стрибках у воду

ISPORT знайомить читачів з виступами наших спортсменів на європейській першості.
21 августа, 13:31
Водные виды спорта / Getty Images
Водные виды спорта / Getty Images

В столиці Італії з 11 по 21 серпня відбувається чемпіонат Європи з водних видів спорту, участь в якому беруть також і українські спортсмени.

Всього змагання будуть проходити в п'яти видах спорту – артистичне плавання, плавання, плавання на відкритій воді, стрибки в воду та хай-дайвінг.

Розклад виступів українців на 21 серпня

Стрибки у воду

11:00 вишка, чоловіки (кваліфікація)
Олексій Середа показав другий результат, а Євген Науменко - четвертий. Обидва кваліфікувалися до фіналу. 

16:45 3 м трамплін, синхрон, чоловіки, фінал
Олександр Горшковозов, Олег Колодій

18:25 вишка, чоловіки, фінал
Олексій Середа, Євген Науменко (якщо пройдуть кваліфікацію)

Розклад виступів українців на 20 серпня

Стрибки у воду

10:00, 3 м трамплін, чоловіки (кваліфікація)
Данило Коновалов зайняв сьоме місце, кваліфікувавшись у фінал.

16:30, вишка, синхрон, жінки (фінал)

Ксенія Байло та Софія Лискун з результатом 298.86 зайняли друге місце, ставши срібними призерками ЧЄ.

16:37, 3 м трамплін, чоловіки (фінал)
Данило Коновалов набрав 368.30 балів, зайнявши шосте місце на дебютному для себе турнирі подібного рівня.

Хай-дайвінг

18:00, 27 м, чоловіки, фінал
Олексій Пригоров фінішував п'ятим на дебютних змаганнях з хай-дайвінгу на чемпіонаті Європи.

Розклад виступів українців на 19 серпня

Стрибки у воду

16:30 10 м вишка, синхрон (фінал)

Олексій Середа і Кирило Болюх стали другими в фіналі, завоювавши срібло.

Хай-дайвінг

19:46 20 м, жіночий турнір (фінал)

Антоніна Вишиванова завоювала срібну медаль.

Розклад виступів українців на 18 серпня

Стрибки у воду

11:00, 1 м траплін
Станіслав Оліферчик і Данило Коновалов вийшли у фінал, показавши 8-й та 12-й результати в кваліфікації

16:30, 3 м траплін, синхрон
Вікторія Кесарь, Анна Письменська завершили змагання на 5-у місці

17:40, 1 м траплін (фінал)
Станіслав Оліферчик посів 7-е місце, а Данило Коновалов став 10-м

Результати виступів українців на 17 серпня

Плавання

10:27, 400 м вільний стиль (кваліфікація)
Михайло Романчук не стартував у запливі

11:11, 4по100 комплексне плавання (кваліфікація)
Команда України вийшла до фіналу, показвши шостий результат у своєму запливі

19:00, 50 м вільний стиль
Владислав Бухов посів восьме місце у фінальному запливі.

19:37, 200 м комплексне плавання
Вадим Науменко показав восьмий результат у фіналі.

20:10, команди, фінал
Збірна України посіла шосте місце у фіналі, залишившись без меделай.

Стрибки у воду

13:00, платформа
Софія Лискун вийшла до фіналу з другим результатом.

14:50, 3 м трамплін (мікст синхрон)
Вікторія Кесарь та Станіслав Оліферчик стали шостими у фіналі.

15:30 платформа (фінал)
Софія Лискун посіла друге місце у фіналі, вигравши срібло.

Результати виступів українців за 16 серпня

Плавання

10:00, 50 м вільний стиль (кваліфікація)
Ілля Лінник та Владислав Бухов у своїх запливах фінішували 1-м та 2-м відповідно, а тому вони вийшли до наступної стадії. Олексій Хникін фінішував 5-м, а Андрій Говоров - 7-м, обидва спортсмени не змогли подолати кваліфікацію.

10:30, 100 м на спині (кваліфікація)
Олександр Желтяков - з результатом 55,49 с фінішував шостим, що дозволило йому пройти до півфіналу.

10:45, 50 м брас (кваліфікація)
Каміла Ісаєва - пропливла дитанцію за 32,08 с, встановивши 8-й результат, на жаль не прошла до наступної стадії.

10:54, 200 м комплексне плавання (кваліфікація)
Вадим Науменко - встановивши результат у 2:00,60 випередив найближчого переслідувача на 0,05 с, став першим та пробився до півфіналу.

19:00, 200 м батерфляй (фінал)
Денис Кесіль став шостим у запливі за медалі.

19:12, 50 м брас (фінал)
Володимир Лісовець посів сьоме місце у фінальному запливі.

19:52, 1500 м вільний стиль (фінал)
Михайло Романчук став чемпіоном, показавши найкращий результат запливу.

Стрибки у воду

13:00, 1 м трамплін (кваліфікація)
Анна Арнаутова - за свою спробу отримала 225,80 балів, зайнявши лише 10-те місце. 

15:10, платформа (мікст синхрон)
Софія Лискун та Олексій Середа - за свій виступ отримали 298,59 балів, що дозволило їм вибороти срібло.

Результати виступів українців за 15 серпня

Плавання

10:12, 50 м барс (кваліфікація)
Володимир Лісовець - став найкращим серед українців, показвши підсумкове 28-е місце (вийшов у півфінал). Максим Ткачук, Давід Кизименко, Максим Овчінніков - не змогли пробитися в наступний раунд.

10:24, 100 м на спині (кваліфікація)
Ніка Шарафутдінова, Дарина Зевіна - не пройшли кваліфікацію.

10:36, 200 м батерфляй (кваліфікація)
Денис Кесіль пробився у півфінал, показавши восьмий результат

11:17, 1500 м вільний стиль (кваліфікація)
Михайло Романчук виграв кваліфікацію, показавший найкращий результат

Артистичне плавання

10:30, дует (довільна програма, фінал)
Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва виграли змагання, показавши найкращий результат.

16:00, група (довільна програма, фінал)
Команда України, за яку виступали Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва, Марта Фєдіна, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Ангеліна Овчіннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко, завоювала восьме золото ЧЄ в артистичному плаванні.

Стрибки у воду

14:00, командні змагання
Ксенія Байло, Кирило Болюх, Вікторія Кесарь і Данило Коновалов із результатом 399,05 бала завоювали срібло.

Результати виступів українців за 14 серпня

Плавання

10:00, 200 м вільний стиль (кваліфікація):
Вадим Науменко показав другий результат в своєму запливі, але його загальний результат не дав можливості пройти в наступний раунд кваліфікації.

10:35, 50 м на спині (кваліфікація):
Олександр Желтяков показав четвертий результат в своєму запливі, зайнявши в підсумку 31-ю позицію, яка не дозволяє йому пройти кваліфікацію.

10:45, 200 м брас (кваліфікація): 
Каміла Ісаєва посіла 28-е місце в кваліфікації - не потрапила до наступного раунду.

11:02, 4 по 100 м вільний стиль (кваліфікація, чоловіки, команди):
Владислав Бухов, Сергій Шевцов, Ілля Лінник та Владислав Нестеркін пробились до фіналу змагання

Артистичне плавання

10:30, соло (довільна програма, фінал)
Марта Фєдіна показала найкращий результат, який дозволив їй перемогти

15:00 комбінація (фінал)
Команда України набрала 95,2000 балів та завоювала чергове золото.

Результати виступів українців за 13 серпня

Плавання

10:00, 200 м вільний стиль (кваліфікація):
Карина Снітко виграла свій заплив, але в підсумку показала лише 16-й час. Тим не менше, це дозволило їй пройти перший раунд кваліфікації.

10:15, 100 м батерфляй (кваліфікація):
Денис Кесіль зупинився найближче серед українців до прозоду в півфінали, але зайняв лише 24 місце. Олексій Хникін та Валентин Нестеркін були 44-м та 45-м.

10:32, 50 м на спині (кваліфікація):
Дарина Зевіна показала 24-й результат в кваліфікації, Ніка Шарафутдінова була лише 31-ю. Обидві не пройшли в півфінал.

10:42, 200 м брас (кваліфікація):
Давид Кизименко та Максим Ткачук потрапили в 24 найкращих, але не змогли кваліфікуватися в півфінали, а ось Максим Овчинніков з 9-м результатом згодом побореться за фінал. 

20:37, 800 м вільний стиль (фінал):
Михайло Романчук не зміг завоювати медаль, прийшовши на фініш лише четвертим

Артистичне плавання

10:30, команда (довільна програма, кваліфікація)
М.Алексіїва, В.Алексіїва, Деревянченко, Федіна, Гришко, Овчиннікова, Шмоніна, Тищенко з першим результатом пройшли в фінал змагань 

16:00, дует (довільна програма, фінал)
Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва здобули золоту медаль!

Результати виступів українців за 12 серпня

Плавання

10:10, 100 м вільний стиль (кваліфікація):
Олексій Хникін посів 45-е місце - не вийшов у другий раунд
Ілля Лінник зайняв 29-ю позицію - не пройшов кваліфікацію
Валентин Нестеркін розташувався на 34-му місці - не пройшов відбір
Сергій Шевцов став 28-м - не подолав перший раунд

10:31, 100 м брас (кваліфікація):
Каміла Ісаєва показала 26-е місце - не прошла кваліфікацію

10:42, 200 м на спині (кваліфікація):
Вадим Науменко став 21-м - не пройшов кваліфікацію

11:08, 800 м вільним стилем (кваліфікація):
Михайло Романчук показав час 7:47,93, що дозволило йому посісти перше місце в півфіналі.

19:07, 50 м батерфляй (фінал):
Андрій Говоров фінішував шостим, встановивши час 23,18 с.

Артистичне плавання

10:30, дует (довільна програма, кваліфікація)
Марина та Владислава Алексіїви виграли кваліфікацію, набравши - 94.3667

16:00, соло (технічна програма, фінал)
Марта Федіна завоювала золото, набравши 92,6394

17:00, хайлайт (фінал)
Українська збірна набрала 94.0667 балів та завоювала золото.

Результати виступів українців за 11 серпня

Плавання

10:00, 50 м батерфляй (кваліфікація):
Олексій Хникін виграв свій заплив, але часу не вистачило для проходу в наступний етап;
Владислав Бухов став 23-м в загальному заліку, чого не вистачило для кваліфікації;
Валентин Несеркін показав найгірший результат серед українців і в підсумку став 45-м х 57 учасників;
Андрій Говоров – єдиний з українців, хто пройшов в наступний раунд, він показав шостий результат серед всіх спортсменів.

10:15, 100 м батерфляй (кваліфікація):
Катерина Шмітко не пройшла в наступний раунд відбору.

10:44, 200 м на спині (кваліфікація):
Дарина Зевіна прийшла сьомою в своєму запливі і посіла 18-те місце в загальному заліку

10:58, 100 м брас (кваліфікація):
Максим Овчинніков виграв свій кваліфікаційний заплив, але цього не вистачило для кваліфікації;
Давід Кизименко став п'ятим тому ж самому запливі, який виграв Овчинніков;
Володимир Лісовець хоч і став п'ятим в своєму запливі, але показав час 1:00,88, що дозволило йому вийти в півфінал;
Максим Ткачук програв Лісовцю більше двох секунд і показав найгірший результат серед українців.

19:00, 50 м батерфляй (півфінал):
Андрій Говоров показав шостий результат та вийшов в фінал змагання

19:50, 100 м брас (півфінал):
Володимир Лісовець продемонстрував лише 14-й результат і не зміг пройти до фіналу

Артистичне плавання

10:30, соло (довільна програма, кваліфікація)
Марта Фєдіна виграла кваліфікацію довільної програми з результатом 94.0000.

16:00, команда (технічна програма, фінал)
Марина та Владислава Алексіїви, Олеся Деревянченко, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко здобули золото.


x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK