"Профутбол" дал ответ Палкину (полная версия)

15
1 апреля, 19:24
Сегодня на своей странице в Facebook генеральный директор Шахтера Сергей Палкин раскритиковал ведущего программы "Профутбол" Игоря Цыганыка за предвзятое отношение журналиста к донецкой команде.

Редакция "Профутбола" в официальном комментарии к заявлению Палкина выразила уважение к функционеру и призвала клуб соблюдать нейтралитет к позиции программы.

Відкритий лист програми «Профутбол»


Ми високо цінуємо такого глядача як Сергій Анатолійович Палкін та раді, що він знаходить можливість уважно стежити за ефірами програми «Профутбол». У той же час вкрай здивовані, бо пригадуємо, як вельмишановний пан Палкін неодноразово закликав футбольних уболівальників відмовитися від перегляду нашого скромного телевізійного продукту.

Тож сприймаємо це, як дуже високу оцінку роботи колективу «Профутболу».

Дозволимо й собі позахоплюватися роботою, яку проводить донецький Шахтар на ниві об’єднування нації. Щиро радіємо за ті гарні стосунки, налагоджені Вами із клубами-географічними сусідами. У приміщенні нашої редакції лампочки вибухають від завищеної напруги матчів «Шахтаря» із «Іллічівцем». Високо цінуємо уважність Ваших підлеглих, яким вдаються неймовірні PR-ходи. Йдеться про появу президентів інших клубів у символіці ФК «Шахтар» на матчах на «Донбас-Арені». З не меншим захопленням стежимо за протистояннями із луганськими сусідами.

Ми дуже вдячні деяким представникам ФК «Шахтар», які у своїх інтерв’ю намагаються загасити вогонь ворожнечі між Сходом і Заходом, розпалений, згідно з Вашими словами, Ігорем Цигаником. Особливо, Ярославу Ракицькому, який боротьбу в матчі «Карпати» - «Шахтар» охарактеризував «тяжелой, западенской». Звідси й переконання: об’єднання нації – це стратегічне завдання Вашого клубу і Ваше особисто, Сергію Анатолійовичу!

І, до речі, весь колектив програми «Профутбол» у повному складі входить у ті 21%, які вірять у перемогу «Шахтаря» в Лізі чемпіонів упродовж найближчих двох років. Від імені решти глядачів із цього чималого відсотку просимо Вас зосередити усе вміння та професіоналізм на досягненні мети, і не розпорошувати емоції на зайві та непотрібні моменти.

З повагою,
колектив програми «Профутбол»
iSport.ua Футбол Украина