УСЛ-2011. BC Goverla Streetball Cup 2011

2
7 июня, 22:13
Турнір проводитиметься в рамках "Української Стрітбольної Ліги 2011", та є відбірковим етапом для команд з Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Львівської, Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей. Нагадаємо, що загалом в цьому сезоні в рамках "Української Стрітбольної Ліги" по всій Україні відбудеться 27 турнірів!

Краща команда з перелічених областей отримає право прийняти участь у фінальному турнірі "Української Стрітбольної Ліги", що відбудеться 27-28 серпня.

З метою забезпечення формування призового фонду турніру вступний внесок за участь у ньому складатиме 20 грн. з одного гравця команди. Переможці та призери турніру (команди які займуть з 1 по 3 місця) отримають кубки, медалі та грошові винагороди.

Початок реєстрації команд з 9:30 год. до 10:30 год.
Початок турніру о 10:30 год.

Щодо формату проведення турніру, то він буде проводитися в два етапи :

1-й етап - груповий турнір, під час якого команди будуть посіяні та поділені на групи, в яких зіграють ігри між собою.
2-й етап - ігри плей-оф, тобто ігри на вибування. За результатами групового етапу найкращі команди пройдуть в плей-оф, де і буде визначено призерів та переможців турніру.

Також, у рамках турніру буде проведено відбірковий етап "Української Стрітбольної Ліги" "1 на 1" від компанії SUPRA для гравців з Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Львівської, Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей. Кращий представник ціх областей отримає право прийняти участь у фінальному турнірі УСЛ, до якого потрапить 21 кращий гравець з різних областей країни.

Команди, які бажають прийняти участь у турнірі, можуть зареєструватись попередньо, надіславши листа на ел. адресу bcgoverla@i.ua. Також, зареєструватись можна буде безпосередньо перед початком турніру з 9:30 год. до 10:00 год.

Заявка на участь в турнірі повинна містити наступну інформацію:
1) назву команди та її територіальне місце розташування,
2) прізвище, ім"я та по-батькові гравців, та їх вік (від 3 до 5 гравців в команді),
3) контактну інформацію капітана команди (ел.адреса та номер моб. телефону).

Турнір буде проводитися за правилами УСЛ.

До турніру допускаються учасники від 15 до 60 років. Команди можуть бути чоловічі, жіночі та змішані.
Ігри на одне кільце "3" на "3". В заявці - від 3 до 5 чоловік (2 запасних).

Довідки:
тел. (095) 273-46-09 - Сергій
ел. пошта - bcgoverla@i.ua

iSport.ua Баскетбол Украина